Menu

Kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiye Aydınlatma Metni'nden ulaşabilirsiniz.


Talebinizi oluşturduktan sonra otoflex temsilcisi size en kısa sürede ulaşacaktır.

Pakete Dahil Hizmetler

7/24 KESİNTİSİZ ASİSTANS

ASİSTANINIZ 7/24 SİZİNLE

Yol Yardım Hizmeti, seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek olan kaza, arıza gibi beklenmedik sorunlara anında cevap verirken 7/24 Kesintisiz Asistans hizmetimiz yolculuk sırasındaki ulaşım, konaklama gibi diğer acil ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat karşılar.

%100 ORİJİNAL HİZMET

%100 ORİJİNAL HİZMET

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımı, hasar/kaza işlemleri sözleşme şartları göz önüne alınarak marka yetkili servislerinde %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Aracınız Genişletilmiş Kasko kapsamında teminat altındadır.

YEDEK ARAÇ HİZMETİ

ARACINIZIN SEGMENTİ NEYSE YEDEK ARACINIZ DA O

Aracınızın bakımı ve onarımı yapılırken standartlarınızı korumanız için ikame araç hizmeti sunuyoruz. İkame araç olarak kiraladığınız aracın muadili ya da üst modeli bir araç sunuyoruz.

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

Aracınızın zorunlu trafik sigortası, kasko poliçelerinin yapılması ve yenilenmesi gibi işlemler tarafımızca yürütülmektedir. Kasko poliçesi, genişletilmiş kasko hizmeti, sınırsız IMM kapsamında olup hasar onarım işlemleri marka anlaşmalı yetkili servislerinde yaptırılmaktadır.

7/24 BİZE ULAŞIN

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Aracınızla ilgili her türlü soru ve ihtiyacınızın yanı sıra periyodik bakım, arıza, hasar, onarım, lastik değişimi gibi yol yardım hizmet talepleriniz için 7 gün 24 saat 0 216 275 54 00 numaralı hizmet hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

YAZ - KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

YAZ - KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

Üyeliğiniz boyunca aracınızın yaz-kış lastik değişimleri size en yakın lastik bayisinde gerçekleştiriliyor olacak. Kullanmadığınız lastikler, hizmet verdiğimiz illerdeki lastik otelimizde en uygun koşullarda sizin için muhafaza ediyoruz.

OGS / HGS GEÇİŞ HİZMETİ

OGS / HGS GEÇİŞ HİZMETİ

Talebiniz doğrultusunda kira süreniz boyunca OGS ve HGS Yönetim Hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizi sizin yerinize takip ediyoruz. Kullanımlarınızı aylık olarak raporluyor ve faturalandırıyoruz. Böylece siz zamandan tasarruf ederken şirket araçlarınız da kesintisiz bir şekilde yoluna devam ediyor.

ARAÇ MUAYENE

ARAÇ MUAYENE

Aracınızın egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerini bizden alacağınız yetki belgesi ile kolayca yaptırabilirsiniz. İşlemlere ait ücret ve masraflar tarafımızca karşılanıyor olacak. Muayene yetki yazı talebi için 0 216 275 54 00 numaralı hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

TRAFİK PARA CEZASI YÖNETİMİ

TRAFİK PARA CEZASI YÖNETİMİ

Aracınız ile ilgili olarak otoflex’e tebliğ edilmiş trafik cezalarını yasal süresi dolmadan ödüyor ve indirimli fiyatlardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüm ceza bildirimlerini zamanında size ulaştırıyoruz.

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ TAKİBİ

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ TAKİBİ

Aracınızın kira süresi boyunca Motorlu Taşıtlar Vergisi dönemleri takip edilmekte ve bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Çağrı Merkezi
0(216) 275 54 00