Menu

Kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiye Aydınlatma Metni'nden ulaşabilirsiniz.


Siparişiniz sonrasında temsilcimiz size en yakın sürede ulaşacaktır.

Pakete Dahil Hizmetler

7/24 KESİNTİSİZ ASİSTANS

7/24 KESİNTİSİZ ASİSTANS

Yol Yardım Hizmeti, seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek olan kaza, arıza gibi beklenmedik sorunlara anında cevap verirken 7/24 Kesintisiz Asistans hizmetimiz yolculuk sırasındaki ulaşım, konaklama gibi diğer acil ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat karşılar. İhtiyaç halinde 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL HİZMET

%100 ORİJİNAL HİZMET

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakım ve oluşabilecek arızalar marka yetkili servislerinde üretici standartlarına göre %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Yetkili servis bilgisi için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

YEDEK ARAÇ HİZMETİ

YEDEK ARAÇ HİZMETİ

Aracınızın bakımı ve onarımı yapılırken standartlarınızı korumanız için ikame araç hizmeti sunuyoruz. Kiraladığınız segmentin eşdeğeri veya üstü modelleri bu sürede sizlerle buluşturuyoruz. Yedek araç talepleriniz için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

HASAR YÖNETİM HİZMETİ

HASAR YÖNETİM HİZMETİ

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, marka yetkili servislerinde üretici standartlarına göre %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Aracınız, Genişletilmiş Kasko kapsamında teminat altındadır. Sigorta anlaşmalı yetkili servis bilgisi için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

Aracınızın zorunlu trafik sigortası, kasko poliçelerinin yapılması ve yenilenmesi işlemleri otoflex tarafından yürütülmektedir. Kasko poliçesi, Genişletilmiş Kasko kapsamında olup hasar onarım işlemleri marka anlaşmalı yetkili servislerinde yaptırılmaktadır. Sınırsız IMM Teminatı gibi tüm sigorta teminatlarını 0216 275 54 00 linkten görüntüleyebilirsiniz.

7/24 BİZE ULAŞIN

7/24 BİZE ULAŞIN

Aracınızla ilgili her türlü soru ve ihtiyacınızda, periyodik bakım, arıza, hasar, onarım, lastik değişimi gibi yol yardım hizmet taleplerinizi 7 gün / 24 saat 0216 275 54 00 no’lu otoflex hizmet hattımızdan bize iletebilirsiniz.

YAZ - KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

YAZ - KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

Aracınızın kira süresi boyunca ihtiyacı olan yaz - kış lastik değişimi size en yakın lastik bayisinde gerçekleştiriliyor. Kullanmadığınız lastikleri hizmet verebildiğimiz illerdeki lastik otelimizde en uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Lastik talepleriniz için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

OGS / HGS GEÇİŞ HİZMETİ

OGS / HGS GEÇİŞ HİZMETİ

Talebiniz doğrultusunda kira süreniz boyunca OGS ve HGS Yönetim Hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizi sizin yerinize takip ediyoruz. Kullanımlarınızı aylık olarak raporluyor ve faturalandırıyoruz. Böylece şirket araçlarınız yoluna kesintisiz devam ediyor, siz de zamandan tasarruf ediyorsunuz. OGS-HGS talepleriniz için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz

ARAÇ MUAYENE

ARAÇ MUAYENE

Aracınızın egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemleri için bizden alacağınız yetki belgesi ile işlemleri kolayca yaptırabilirsiniz. İşlemlere ait ücret ve masraflar otoflex tarafından karşılanır. Muayene yetki yazı talebi için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

TRAFİK PARA CEZASI YÖNETİMİ

TRAFİK PARA CEZASI YÖNETİMİ

Aracınız ile ilgili olarak tebliğ edilmiş trafik cezalarını yasal süresi dolmadan biz ödüyor ve sizleri indirimden faydalandırmış oluyoruz. Ayrıca tüm ceza bildirimlerini zamanında size ulaştırıyoruz. Trafik para cezalarıyla ilgili sorularınız için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ TAKİBİ

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ TAKİBİ

Aracınızın kira süresi boyunca Motorlu Taşıtlar Vergisi dönemleri takip edilmekte ve bedelleri otoflex tarafından karşılanmaktadır.

SINIRSIZ EK GÜVENCE TEMİNATI

SINIRSIZ EK GÜVENCE TEMİNATI

Aracınızın kira süresi dâhilinde 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası kapsamında teminat altına alıyoruz. Teminat detayları için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
0(216) 275 54 00