Menu
Vergi levhası olan tüm tüzel ve şahıs şirketleri kiralama yapabilirken ilgili sınıfta ehliyet sahibi olan her T.C. vatandaşı da bireysel olarak araç kiralayabilir.
Minimum araç sınırımız bulunmamaktadır. Dilerseniz bir adet araç kiralayabilirsiniz.

Binek aracın dışında ticari araç kiralaması da yapabilirsiniz.

Kiralamalarımız 12-47 ay arası vadeler ile hizmetinize sunulur.
İnternet sitemizde yer alan ve distribütörler tarafından temin edilebilen tüm marka ve modellerde kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.
Kontratta belirtilen kilometrenin aşılması halinde yine kontratın başlangıcında belirtilen kilometre başı aşım bedeli üzerinden hesaplama yapılır ve faturanıza yansıtılır.

0(216) 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan OGS / HGS işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Hayır. Motorlu Taşıtlar Vergisi otoflex filo kiralama tarafından ödenmektedir.
Kiralık aracınızın bakımlarını otoflex filo kiralamanın anlaşmalı olduğu ilgili markanın yetkili servislerinde yaptırabilirsiniz. Marka yetkili servislerini öğrenmek için otoflex hizmet hattını 7 gün 24 saat arayarak talep oluşturabilirsiniz.
Bakım ve onarım giderleri otoflex filo kiralama tarafından karşılanmaktadır. Ancak bakım zamanlarının geçirilmesinden ve kullanıcı hatalarından kaynaklanan giderler sizlerin sorumluluğundadır.
Kiralık aracın hasar görmesi (hasar belgelerinin tam ve eksiksiz olması kaydıyla) ve arıza onarımlarının sözleşmede belirtilen süreyi aşması durumunda ikame araç tahsisi yapılır.
Trafik kurallarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk kiracıya ait olmakla beraber otoflex filo kiralamaya tebliğ edilen cezalar 15 gün içinde tarafımızca ödenir ve bu bedel kiracıya yansıtılır.
Araç muayenesini kendiniz yaptırabileceğiniz gibi talebiniz doğrultusunda ve belli bir ücret karşılığında, dış kaynak kullanılarak da yaptırılabilir. otoflex tarafından düzenlenecek yetki yazısı ve kira sözleşmesiyle birlikte muayene yaptırabilirsiniz. Muayene işleminden sonra, harç makbuzunu otoflex filo kiralama’ya göndermeyi unutmayınız. Detaylı bilgi ve tüm sorularınız için otoflex hizmet hattımızı 0(216) 275 54 00 arayabilirsiniz.
Aracın lastik değişimleri sözleşmede belirtilen kilometrede yapılmaktadır.
0(216) 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan plaka tescil işlemleri için destek alabilirsiniz.
Kasko ve trafik sigortası temini ve yenilemesi otoflex filo kiralama tarafından yapılmaktadır. Trafik sigortası yenilemeleri, poliçe başlangıç tarihinden önce yapılmakta ve adresinize otoflex filo kiralama tarafından kargo veya mail yoluyla gönderilmektedir.
Park halinde meydana gelen hasarlarda, eğer hasara sebebiyet veren kişi ya da kişiler belirsizse araç kaza yerinden hareket ettirilmeden jandarma veya polis karakolu aranarak rapor tutturulmadır. Kişi ya da kişiler belliyse anlaşmalı kaza tespit tutanağı hazırlanmalıdır.
Tek taraflı hasarlarda;
 • Polis raporu
 • Alkol raporu (Emniyet birimlerince gerekli görüldüğü takdirde tutulacaktır, aksi halde rapor üzerinde ayrıca belirtilir.)
 • Sürücü belgesi (ehliyet) fotokopisi
 • Ruhsat fotokopisi
 • Aracın kaza mahallinde çekilmiş fotoğrafları ve/veya video görüntüleri

Birden fazla aracın karışmış olduğu hasarlarda;
 • Anlaşmalı kaza tespit tutanağı, jandarma veya polis raporu (ıslak imzalı)
 • Alkol raporu
 • Sürücü belgesi (ehliyet) fotokopisi
 • Ruhsat fotokopisi
 • Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi (trafik sigortası) fotokopisi
 • Karşı araç veya araçlara ait sürücü belge (ehliyet) fotokopisi, ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi (trafik sigortası) fotokopisi.
Kiralık araçlar hasarsız, eksiksiz, temiz bir şekilde teslim ve iade edilmelidir. Araç İade Alım Kılavuzu’ndaki koşullarda belirtildiği içeriğe göre aracın normal eskime dışında kabul edilen hasar ve alet edevat eksiklerinin tarafınıza fatura edileceğini unutmayınız. Bu nedenle oluşan hasarlarınızın zamanında rapor alınarak tamir ettirilmesini ve varsa eksik avadanlıkların tamamlanmasını öneririz.
Çağrı Merkezi
0(216) 275 54 00